Klasy V na wycieczce

Podziwiamy Wrocław

25 września klasy piąte wraz z opiekunami: Iwoną Tomiczek, Mirosławą Teresiak, Małgorzatą Kozielską i Izabelą Pielczyk zwiedzały piękny Wrocław. Stolica województwa dolnośląskiego czekała na nas z mnóstwem atrakcji.

Uczniowie mieli okazję zobaczyć niezwykłe zwierzęta w Zoo.

Dużym przeżyciem było wejście do Afrykarium, gdzie przybliżony został podwodny świat. Z zoo przeszliśmy podziwiać tańczące fontanny. Stamtąd udaliśmy się przez Halę Targową i obok Uniwersytetu Wrocławskiego na Rynek.

Trasa zachwyciła nie tylko architekturą, ale także krasnoludkami.

Następnie uczniowie z uwagą oglądali Panoramę Racławicką, która wywarła na nich ogromne wrażenie.

Wycieczka była bardzo udana – pogoda i humory dopisały, a Wrocław zachwycił tak bardzo, że na pewno będziemy tam wracać.

I. Pielczyk

Zobacz zdjęcia: