Języki obce nie są nam obce

26 września obchodzony jest Europejski Dzień Języków. Z tej okazji w naszej szkole nauczycielki języków obcych przygotowały zadania, które pozwoliły uczniom sprawdzić swoje umiejętności językowe.

Pierwszym z nich było przejście według wskazówek podanych po angielsku lub niemiecku do wskazanego miejsca. Tam czekała na uczniów kartka, która po powrocie do szkoły pozwalała przystąpić do drugiego etapu.
Było nim rozwiązanie zadań sprawdzających znajomość słownictwa i gramatyki oraz reakcji językowych. Nagrodą za wykonanie wszystkich poleceń było otrzymanie puzzla, który stanowił część wielkiej, szkolnej, językowej układanki.

Nasi uczniowie jak zawsze pokazali, że języki obce nie są im obce.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i gratulujemy umiejętności językowych.

Nauczycielki języków obcych

Zobacz zdjęcia: