Do nauki - gotowi - START!

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

1 września rozpoczęliśmy w naszej szkole  nowy rok nauki.
O godz. 9.00 na sali gimnastycznej Pani Dyrektor powitała licznie zgromadzonych uczniów, rodziców oraz nauczycieli.

Część oficjalna rozpoczęła się tradycyjnie od odśpiewania hymnu państwowego.

Później Pani Dyrektor Maria Czerwińska odczytała przepełnione mądrością opowiadanie pt. ,,Rady od nauczyciela” Bruno Ferrero, które zostało skierowane przede wszystkim w stronę uczniów.

Miłym zaskoczeniem dla wszystkich była projekcja krótkiego, ale wymownego filmiku, który poruszał problematykę potęgi słów. ,,Pamiętajcie, że słowa mają ogromną moc..." akcentowała w swoim przemówieniu Pani Dyrektor.

Oczywiście tego dnia najważniejszymi gośćmi na sali byli pierwszoklasiści, którzy na dobry początek obdarowani zostali tytami.

Nie zabrakło szczególnych słów zachęty i otuchy, które popłynęły w stronę najmłodszych.

Po części oficjalnej uczniowie rozeszli się do swoich klas, by przywitać się z wychowawcami i poznać plan zajęć na najbliższe dni.

Życzymy powodzenia, wytrwałości i dobrego humoru
                                                              w NOWYM ROKU SZKOLNYM :)