Ślubuję uroczyście...

Pasowanie na ucznia klas I SP w Nędzy

29 września przeżywaliśmy szczególnie ważny moment  w naszej społeczności szkolnej. Tego dnia odbyła się uroczystość Pasowania na ucznia klas I SP.

W auli  ZSG w Nędzy, odświętnie ubrani najmłodsi uczniowie naszej szkoły, wystąpili przed rodzicami i bliskimi w programie artystycznym przygotowanym specjalnie na tę okazję pod kierunkiem wychowawczyń kl. I- Sylwii Linek i Ewy Skatuły.

Podczas części oficjalnej uczniowie w obecności rodziców  złożyli uroczyste ślubowanie,  a następnie zostali symbolicznie pasowani przez Panią Dyrektor Marię Czerwińską na pełnoprawnych uczniów naszej szkoły.

Każdy uczeń otrzymał pamiątkowy dyplom. Spotkanie zakończyliśmy w miłej atmosferze słodkim poczęstunkiem  przygotowanym przez rodziców. To było prawdziwe Święto, do którego często będziemy wracać pamięcią.

Teraz czas na naukę. Przed nami cały rok zdobywania wiedzy. Wszyscy trzymamy kciuki za najmłodszych kolegów i koleżanki.

S.L.