Indywidualizacja w Gminie Nędza

Nowy projekt z nowym rokiem szkolnym!

16 września ruszył Projekt realizowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego „Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I-III szkół podstawowych”.

"Nie można zmusić ziarna do rozwoju i kiełkowania,

można jedynie stworzyć warunki zezwalające na to,

aby ziarno rozwinęło wszystkie tkwiące w nim możliwości."

Carl Rogers

43 uczniów najmłodszych klas Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Nędzy rozpoczęło nową przygodę, dzięki której mają możliwość rozwijać swoje zdolności i zainteresowania, wzbogacać wiedzę i umiejętności, pod czujnym okiem nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej. Sześć grup tematycznych, sześć różnorodnych zajęć w sześciu salach lekcyjnych doposażonych o bogate i ciekawe środki dydaktyczne - to musi być zabawa na szóstkę! Wrażeniami podzielą się z Wami sami uczestnicy spotkań, które odbywać się będą raz w tygodniu od września 2013 r. do czerwca 2014 r. Udanej zabawy w zdobywaniu szczytów!

S. Linek