Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2013/2014

Już tylko 298 dni!

2 września 2013 roku o godzinie 9.00 uczniowie, rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły zgromadzili się na sali gimnastycznej, by uroczyście otworzyć nowy rok szkolny. Rozpoczęliśmy go pozytywną myślą, że już tylko 298 dni do wakacji.

Spotkanie rozpoczęła Pani Dyrektor od powitania zgromadzonych uczniów i rodziców, także gości w osobach Pani Wójt Anny Iskały i Specjalisty ds. Oświaty i Sportu Pani Edyty Szajt. Historycznym wydarzeniem był moment, gdy Pani Wójt powierzyła stanowisko dyrektora Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Nędzy na kolejne 5 lat Pani Marii Czerwińskiej.

W tym dniu powitano nowych nauczycieli panią Wandę Rutko i pana Adriana Cicheckiego.

W dalszej kolejności nastąpiło uroczyste odczytanie list klas pierwszych szkoły podstawowej. Nowych uczniów, na osłodę nagrodzono tytami.

Przedstawiono także klasy 4a, 4b i 4c oraz pierwsze klasy gimnazjum, które w innym składzie zaczynają nowy etap nauki.

Na forum wyróżniono nauczyciela, który w czasie wakacji osiągnął awans zawodowy – panią Marię Kobryń.

Nagrodzono także nauczycieli i pracownika szkoły, którzy obchodzą swój jubileusz pracy zawodowej Panią Bernadetę Oleszowską, Panią Annę Neuhof i Panią Gizelę Marondel.

Po przedstawieniu informacji organizacyjnych uczniowie z wielką energią i radością rozeszli się do klas na spotkanie z wychowawcami.

Tym sposobem rok szkolny został uroczyście rozpoczęty. Życzymy samych sukcesów w tym nowym roku szkolnym.