3500 zł nagrody na realizację projektu, którego autorem jest nauczycielka – Wanda Rutko

Nauczycielka języka polskiego znalazła się wśród wyróżnionych i otrzymała dofinansowanie na realizację autorskiego projektu ,,Nakręceni na film! Adaptacja filmowa dzieła literackiego”.

Warunkiem uzyskania funduszy było napisanie własnego projektu edukacyjnego i wzięcie udziału w konkursie.
Doceniono przede wszystkim pomysłowość i projektowy charakter. Istotnym kryterium było również to, czy w planowanych projektach jest przestrzeń na włączanie w działania uczniów.
Spośród nadesłanych projektów z całej Polski wybrano i nagrodzono tylko 31.

To ogromny zaszczyt znaleźć się w gronie wyróżnionych!

Nauczycielka miała okazję spotkać się ze zwycięzcami w Warszawie oraz uczestniczyć w warsztatach przygotowanych przez organizatorów.
Program Edukacja Inspiracja jest finansowany przez Edukacyjną Fundację im. prof. Romana Czerneckiego EFC.