Dzień Języków Obcych

Jak zostać poliglotą?

26 września w naszej szkole odbył się Dzień Języków Obcych, organizowany jak co roku przez nauczycielki języka angielskiego i niemieckiego. Tegoroczne obchody połączone były z wymianą językową ze szkołą z Niemiec.

Nasi uczniowie wspólnie z niemieckimi kolegami wykazywali się umiejętnościami językowymi, a także sprawnością fizyczną – aby rozwiązać zagadkę w języku obcym trzeba było jak najszybciej wykonać zadanie sportowe. Po wysiłku fizycznym i umysłowym wszystkim uczestnikom rozdano cukierki.

W czasie obchodów Dnia Języków Obcych nasi uczniowie mieli okazję nie tylko zaprezentować doskonałą sprawność fizyczną, ale także znakomity poziom językowy.

Organizatorki dziękują wszystkim - zwłaszcza nauczycielom wychowania fizycznego i paniom z edukacji wczesnoszkolnej za pomoc, a uczniom za stworzenie miłej atmosfery. See you next year! Bis zum Wiedersehen!

I. Pielczyk