Maja Walochnik laureatką ogólnopolskiego konkursu!

W ostatni czwartek w Warszawie rozdane zostały nagrody w ogólnopolskim konkursie "Zakręceni w przestrzeni". Jedną z laureatek konkursu została nasza uczennica klasy drugiej - Maja Walochnik.

Konkurs był częścią programu ECO-MIASTO promującego ideę zrównoważonego rozwoju miast, którego organizatorem jest ambasada Francji. Zadaniem uczestników konkursu było zaprojektowanie przyjaznego i użytecznego miejsca w najbliższym otoczeniu- przedstawienie pomysłów, dzięki którym można zmienić najbliższe otoczenie szkoły, świetlicy, biblioteki, lub domu kultury na nowo, wykorzystując nieużyteczne materiały- nadać życie nowym przedmiotom i wykreować eko przestrzeń. Dzięki swojej kreatywności Maja znalazła się w ścisłym gronie laureatów. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

wychowawczyni Sylwia Linek

Zapraszamy do odwiedzenia strony: