Pasowanie pierwszoklasistów w Szkole Podstawowej w Nędzy

,,Raz, dwa, trzy – teraz my.

Szkoło, szkoło, otwórz drzwi!

Każdy z nas dobrze wie,

nadszedł czas, by uczyć się."

Tradycyjnie każdego roku uczniowie klas I składają uroczyste ślubowanie, a następnie zostają symbolicznie pasowani przez dyrektora szkoły na pełnoprawnych uczniów naszej szkoły. W tym roku uroczystość ta odbyła się 28 września br.

Uczniowie klas pierwszych, odświętnie ubrani, wraz z koleżankami z klas IV przygotowali program artystyczny, w którym dobre wróżki obdarzyły ich darami przydatnymi w szkole. Następnie wzięli udział w Turnieju wiedzy i umiejętności ocenianym przez jury - rodziców.

Potem złożyli uroczyste ślubowanie, otrzymali birety i pamiątkowe dyplomy z rąk Pani Wicedyrektor Bernadety Oleszowskiej. Spotkanie zakończyło się w miłej atmosferze słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców.

Wychowawczynie klas I a i I b