Uniwersytet Dzieci w Klasie

6 maja pierwszoklasiści mieli okazję uczestniczenia w ważnym wydarzeniu. Fundacja Uniwersytet Dzieci w Klasie zorganizowała dla klas pierwszych realizujących wybrane programy edukacyjne w bieżącym roku szkolnym, wykład online z udziałem doktora nauk biologicznych panią Magdaleną Jarzębowską "W jakim języku mówią zwierzęta?".

Uczniowie mieli okazję przeżyć wyjątkową wirtualną przygodę, spotkać się z biologią, nauką i zwierzętami, poznać ich świat, funkcjonowanie i język. Mieli okazję zadać na czacie pytania i wykonać kilka interaktywnych zadań. Poczuli się częścią projektów realizowanych w ramach Uniwersytetu Dzieci w Klasie. Wyjątkowa lekcja dostarczyła pierwszoklasistom wielu wrażeń, wyposażyła młodych naukowców w nowe wiadomości i umiejętności. Dziękujemy i czekamy na kolejne spotkania!!

Tekst powstał w ramach programu Ambasador Uniwersytet Dzieci w Klasie.

Sylwia Linek

Ewa Skatuła