Świat Narnii oczami uczniów klasy IV b

Czy można zamknąć lekturę w pudełku? Można! Przekonali się o tym nie tylko piątoklasiści, ale również ich młodsi koledzy z klasy IVb.

Lektura w pudełku to doskonała metoda, która rozwija wyobraźnię, uczy twórczego myślenia oraz pomaga zapamiętać treść książki. Uczniowie klasy IV b po raz pierwszy zmierzyli się z umieszczeniem lektury w pudełku na lekcjach języka polskiego. Czwartoklasiści za pomocą różnych metod i akcesoriów plastycznych prezentowali wybrane wydarzenia z książki.
Kreatywność pozwoliła młodym czytelnikom stworzyć własny, niezwykły i niepowtarzalny świat Narnii. Podsumowaniem pracy stały się (nie)zwykłe pudełka zawierające miniatury cudownej krainy z powieści C.S Lewisa.
To nie wszystko…
Uczniowie do pudełek włożyli listy, które napisali do swoich ulubionych bohaterów lektury.
Wyobraźnia i kreatywność czwartoklasistów nie zna granic!
Zobaczcie te piękne projekty!

W. Rutko