POMOC DLA SCHRONISKA DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT W RAMACH AKCJI „RAZEM NA ŚWIĘTA”

Uczniowie szkoły po raz kolejny pomogli zwierzakom przebywającym w schronisku dla bezdomnych zwierząt w Raciborzu, przeprowadzając zbiórkę karmy, koców, legowisk, zabawek oraz innych potrzebnych rzeczy. Okres zimowy jest zawsze szczególnie trudny dla zwierząt przebywających na dworze w kojcach, więc każda pomoc jest bardzo potrzebna.

W tym trudnym, pandemicznym czasie, mobilizacja do niesienia pomocy okazała się nadzwyczajna.

Jeszcze tak dużej ilości darów, nie zebraliśmy podczas żadnej z dotychczas prowadzonej akcji.

Na pochwałę zasługują następujące klasy: IIIa, IIIb, VIIIb

oraz indywidualnie, następujący uczniowie:

Ia: Stanisław Góralczyk

Ib: Paweł Cieślik, Jakub Oum, Natan Rasek

IIa: Noemi Pyszny

IIIa: Jakub Komor, Karol Kubis, Anna Stefunyn

IVa: Tymoteusz Depta, Jakub Grzenia

IVb: Zuzanna Bugdoll, Martyna Depta, Maja Hawełek, Laura Kionka, Karolina Zakrzewska

VIa: Maksymilian Dymek

VIb: Borys Góralczyk, Krzysztof Hawełek

VIc: Adam Cieślik, Emilia Depta, Blanka Mrohs, Aleksander Nielipiński, Oliwia Ruchała, Jakub Syrnik, Zuzanna Tworuszka

VIIa: Amelia Bartuzelska, Kacper Rasek, Anna Ruchała

VIIb: Arkadiusz Bugdoll, Grzegorz Machecki

VIIa: Dominik Dymek, Klara Koletzko, Kinga Morcinek, Aneta Knura

VIIIc: Hanna Kołakowska

Serdecznie dziękuję Uczniom oraz Rodzicom, za tak wielkie serce i zaangażowanie.

- organizator zbiórki, Mirosława Teresiak