"Dorośli dzieciom"- wyniki literackiego konkursu dla nauczycieli

W Dniu Edukacji Narodowej 14 października zostały opublikowane wyniki ogólnopolskiego konkursu literackiego dla nauczycieli. Wyróżnienie powędrowało do pani Sylwii Linek - nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej i muzyki w naszej szkole, wychowawcy klasy I.

Konkurs zorganizowany przez Grupę MAC ma na celu propagowanie czytelnictwa wśród dzieci i angażuje nauczycieli w tworzenie publikacji dla najmłodszych. Tematem prac konkursowych były wakacje, spędzanie wolnego czasu przez dzieci oraz ich przygody i zabawy podczas letniego wypoczynku. Jury kierując się atrakcyjnością opowiadania, sposobem prowadzenia narracji i rozwinięciem tematu oraz poprawnością stylistyczną i językową wybrało najlepsze propozycje dla najmłodszych czytelników. Opowiadanie pani Sylwii Linek pod tytułem "Wakacyjna przygoda" znalazło się na liście wyróżnionych prac. Gratulujemy debiutu i życzymy dalszych sukcesów!