Finał Szkolnego Konkursu Ekologicznego z okazji Dnia Ziemi

27 kwietnia 2020r. nastąpiło rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu Ekologicznego z okazji obchodów Dnia Ziemi. Praca zdalna uczniów to nie tylko nauka, ale także rozwijanie swoich zainteresowań i działania ekologiczne, które sprzyjają naszemu środowisku.

Uczniowie klas V-VIII mieli okazję napisać LIST DO PLANETY ZIEMI i wykonać plakat pod hasłem: JA I MOJA PLANETA W CZASIE PANDEMII KORONAWIRUSA. Uczestnicy konkursu chętnie podjęli działania, sfotografowali swoje prace i w formie zdjęcia oraz pliku przesłali je na adres organizatorów konkursu. Jury wybrało trzy najlepsze prace literackie i plastyczne.

W kategorii PLAKAT laureatami zostali:

a) Nikodem Kontny, kl.VIb

b) Dominika Baron, kl. Va

c) Maja Wiertelorz, kl. Vb

W kategorii LIST laureatami zostali:

a) Łukasz Pielczyk, kl. VIIa

b) Dominik Czogała, kl. VIb

c) Dominika Baron, kl. Va

Wyróżnienia otrzymali:

a) Kevin Halama, kl. VIb

b) Oliwia Kolonko, kl.VIIc

c) Magdalena Wawrowicz, kl.VIa

Zwycięzcy, oprócz ocen celujących, otrzymują dyplom i mały upomniek, które zostaną wręczone zaraz po powrocie do szkoły. Serdecznie gratulujemy!

Iwona Tomiczek

Ilona Sadowska