Szkolny Kiermasz Świąteczny za nami

16 grudnia 2018 r. w Szkole Podstawowej w Nędzy można było poczuć atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Rada Rodziców zorganizowała tego dnia wiele atrakcji i umiliła wszystkim niedzielne popołudnie. Poszczególne klasy przygotowały stanowiska, na których można było zakupić świąteczne ozdoby, kartki oraz pachnące pierniki – z pewnością każdy znalazł coś dla siebie.

Dla smakoszy domowych wypieków przygotowana była KAWIARENKA ŚWIETEGO MIKOŁAJA – przystanek, gdzie przybyli goście mogli napić się kawy, herbaty i osłodzić sobie życie pysznymi ciastami upieczonymi przez mamy naszych uczniów. Nie zabrakło również świątecznych potraw, wśród których znalazły się pierożki, czerwony barszcz a nawet śląska moczka.

To nie koniec kiermaszowych atrakcji!

Rada Rodziców wykazała się wielką kreatywnością i przygotowała stoliki, przy których mali artyści mogli wykonać  kartkę świąteczną oraz wymalować swoją radosną buźkę.
Przygotowany został również kącik dla najmłodszych, gdzie maluchy mogły narysować coś dla swojego wielkiego przyjaciela – Świętego Mikołaja.
Uśmiech na twarzach najmłodszych był chyba najlepszym prezentem dla Świętego.

Cały kiermasz okraszony był śpiewem uczniów naszej szkoły oraz grą p. Sylwii Linek, którzy z wielkim zaangażowaniem umilali pobyt na szkolnym kiermaszu.

To było cudowne popołudnie, przepełnione atmosferą ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA.
Był to czas, w którym każdy mógł poczuć ukłucie w sercu, że… ŚWIĘTA tuż, tuż…