Dary jesieni - VI edycja MIĘDZYGMINNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO - ZWYCIĘSTWA JAK MALOWANE!

16 listopada  2018r.  miało miejsce rozstrzygnięcie VI Międzygminnego Konkursu Plastycznego pod hasłem ,,Dary jesieni".  W konkursie brali udział uczniowie klas I-III z Nędzy, Budzisk, Lysek, Górek Śląskich, Adamowic, Kuźni Raciborskiej.

Celem konkursu było rozwijanie kreatywności i inwencji twórczej dzieci, kształtowanie wrażliwości estetycznej i plastycznej uczniów, wyrażanie za pomocą różnych środków artystycznych swoich spostrzeżeń i przeżyć. Zadaniem uczniów było wykonanie prac dowolną techniką plastyczną.

Do naszej placówki napłynęło kilkadziesiąt prac z wyżej wymienionych szkół. Moment wręczania nagród ubarwił występ uczniów klas starszych pod opieką naszej bibliotekarki Marii Kobryń.
Serdecznie dziękujemy Marii Kobryń za przygotowanie z uczennicami z klasy VIa inscenizacji jesiennej.

Komisja w składzie: p. Edyta Pala, p. Joanna Trybańska, p. Maria Jankowska wyłoniła następujących laureatów konkursu plastycznego:

EMILIA ŻEMEŁKA – SP BUDZISKA

NADIA LEPIORZ – SP NĘDZA
TWORUSZKA NATALIA – SP NĘDZA
EMILIA ŁATKA – SP GÓRKI ŚLĄSKIE

Laureaci oraz osoby wyróżnione otrzymały atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz dyplomy ufundowane przez Wójta Gminy Nędza Panią Annę Iskałę.

W tym miejscu pragniemy serdecznie podziękować za objęcie patronatem konkursu i wspieranie młodych talentów z gminy i okolic.

Organizatorzy konkursu:

Agnieszka Grzybowska i Anna Neuhof