Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Nędzy

Pani Ania Neuhof - NAUCZYCIELKĄ NA MEDAL, natomiast Szkoła w Nędzy w gronie zwycięzców

Miło  jest nam poinformować, że Pani Ania Neuhof
– nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej zajęła PIERWSZE MIEJSCE w PLEBISCYCIE Nauczyciel na Medal
w kategorii Nauczyciel klas I – III  w powiecie raciborskim, natomiast Szkoła Podstawowa znalazła się w gronie zwycięzców i uzyskała I miejsce w kategorii Szkoła Roku 2018.
Plebiscyt został zorganizowany przez Dziennik Zachodni pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Śląskiego.

To ogromny zaszczyt i wyróżnienie dla Pani Neuhof oraz dla Szkoły w Nędzy.

Pani Ania zdobyła aż 120 głosów, za które z całego serca dziękuje zarówno uczniom jak i rodzicom.
Przyznaje, że to najlepsze wyróżnienie jakie zdobyła
w swojej karierze zawodowej, ponieważ jest udziałem uczniów, dzięki którym jej praca ma sens.

To najmłodsi motywują Panią Anię do podejmowania wyzwań, do rozwijania skrzydeł, na których wznoszą się
i wspólnie osiągają sukcesy.

Uroczysta gala, podczas której nasza medalistka odebrała dyplom i medal odbyła się 23 listopada 2018 roku
w Teatrze Rozrywki w Chorzowie.

Nauczycielce towarzyszyła Pani Dyrektor Bernadeta Oleszowska, która miała zaszczyt odebrać dyplom za
zajęcie I miejsca w kategorii Szkoła Roku 2018.

Serdecznie gratulujemy Pani Ani – najlepszej NAUCZYCIELCE i życzymy kolejnych sukcesów w pracy zawodowej!