Wyślij kredki do Afryki

Przez cały wrzesień zbieraliśmy przybory szkolne dla dzieci w Afryce. Zaangażowanie uczniów przerosło nasze oczekiwania.

Zebraliśmy zeszyty, bloki, piórniki, kredki, farby, mazaki, plasteliny, bibuły, linijki, kleje, nożyczki, ołówki, tornistry, długopisy i wiele innych przyborów, które na pewno ucieszą uczniów w dalekiej Afryce. Zbiórka zorganizowana jest przez Ogólnopolski Projekt Misyjny „Młodzi dla Kamerunu”, a w naszej szkole czuwały nad nią p. Anita Grycman, p. Izabela Pielczyk i p. Ilona Sadowska wraz ze Szkolnym Klubem Wolontariatu.
Rodzicom i dzieciom, którzy włączyli się w zbiórkę serdecznie dziękujemy. Akcja „Wyślij kredki do Afryki” pokazała, że nasi uczniowie chętnie niosą pomoc i są wrażliwi na potrzeby drugiego człowieka.