Najlepsi Ambasadorzy Zdrowia!

Nagrody w ogólnopolskim konkursie "Zdrowo jem, więcej wiem" rozdane!

Laureaci VIII edycji projektu zostali oficjalnie nagrodzeni po całorocznych zmaganiach konkursowych w roku szkolnym 2017/2018. Spośród 1,5 tysiąca zespołów jury wyłoniło 32 najlepsze klasy - jedną z nich zostały Witalinki z klasy I a.

Zajęli 3 miejsce w etapie Jesień, 2 miejsce w etapie Zima, oraz 4 miejsce w klasyfikacji Grand Prix. Sędziowie byli pod wrażeniem ich pracy. Do najmłodszych uczniów naszej szkoły listy gratulacyjne skierowali organizatorzy konkursu oraz pierwsza dama Rzeczypospolitej Polskiej Pani Agata Kornhauser - Duda.

Nagrody dla uczniów, w postaci dyplomów, plecaków, koszulek, lunchboxów, notesów i piórników powędrowały do wszystkich laureatów konkusru. Profesjonalna chusta animacyjna uatrakcyjni teraz zajęcia w klasie II, a Tablet Samsung Galaxy posłuży do pracy w kolejnych przedsięwzięciach. Jeszcze raz gratulujemy i mamy nadzieję, że zdrowe nawyki zostaną z wami przez całe życie!

Sylwia Linek