XI Powiatowy Festiwal Twórczości Artystycznej

Nagrody dla laureatów naszej szkoły!

XI Powiatowy Festiwal Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży - Racibórz 2018 już za nami! W zmaganiach konkursowych udział wzięły placówki oświatowe i kulturalne z całego powiatu raciborskiego. Nie zabrakło w nich naszej szkoły.

24 maja w Raciborskim Centrum Kultury odbył się koncert laureatów.

Na uroczystej gali poznaliśmy szczegóły konkursów, w jakich zmierzyli się młodzi artyści i zwycięzcy tegorocznych zmagań.

Uczniowie rywalizowali  w kategoriach: Teatr, Taniec, Piosenka, Recytacja i Plastyka.

W kategorii Recytacja wyróżnienie otrzymała JULIA KILIAN – uczennica klasy IIIa pod kierunkiem wychowawczyni Anny Neuhof.

W kategorii Plastyka”Wzory i kolory Afryki” laureatami zostali:

• AGATA ACHTELIK, MAGDALENA ŚMIESZEK, MAJA WALOCHNIK – z klasy Ia pod kierunkiem wychowawczyni Sylwii Linek

• HANNA BUCZEK, DAWID GRZYBOWSKI – z klasy IIIa pod kierunkiem wychowawczyni Anny Neuhof

• AGATA PODWIŃSKA – z klasyIIIb pod kierunkiem Agnieszki Grzybowskiej

• DOROTA MIECHÓWKA – klasy IIB gimnazjum pod kierunkiem Anny Wojtek

Wszystkim uczestnikom Festiwalu gorąco gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Wychowawczynie klas I-III