Zajęcia otwarte z języka angielskiego

Lekcja z aktywną tablicą

17 kwietnia 2018r. odbyły się zajęcia otwarte z języka angielskiego w klasie Vb prowadzone przez Izabelę Pielczyk. Podczas lekcji wykorzystano tablicę interaktywną, którą nasza szkoła otrzymała w ramach programu „Aktywna Tablica”.

Zajęcia miały na celu pokazanie sposobów indywidualizacji pracy na lekcji przez aktywowanie wszystkich uczniów oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii. Uczestnicy mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności językowe poprzez ćwiczenia interaktywne z wykorzystaniem tablicy multimedialnej i platformy internetowej. Nauka przez zabawę, bazowanie na mocnych stronach uczniów i ich zainteresowaniach to najlepszy sposób, aby w przyjaznej atmosferze przyswajać język obcy.

Dziękuję wszystkim uczniom za zaprezentowanie umiejętności językowych, a rodzicom i nauczycielom za poświęcony czas i pozytywne komentarze.

Izabela Pielczyk